Co Ti nabízíme?

Uniqway funguje na míru studentům. Chceme, abys s námi sdílel nezapomenutelné zážitky. Níže se dovíš o benefitech Uniqway. Máš nějaký nápad, jak vylepšit naši službu? Ozvi se nám na info@uniqway.cz.

Nová Uniqway auta

Můžeme Ti nabídnout až 37 nových cool Uniqway aut. Auta pravidelně čistíme, servisujeme a desinfikujeme. Ve flotile na Tebe čeká 29 ŠKODA FABIA,
6 ŠKODA SCALA, ŠKODA CITIGOᵉ iV a ŠKODA ENYAQ iV. Každé auto má své jméno, provětráš je všechny? Díky nové funkci v Uniqway aplikaci navíc můžeš dostat upozornění, že se auto zrovna objevilo ve Tvém okolí. V létě využij klimatizaci, pomocí Uniqway dobíjecího kabelu si nabij telefon na výlet a na Spotify si můžeš i pustit náš Uniqway playlist.

Registrace zdarma

Potřebuješ auto na svá letní dobrodružství? Tak to jsi tu správně. Zde se můžeš online a zdarma přidat k Uniqway. K registraci potřebuješ svůj občanský průkaz, řidičský průkaz a kartu studenta. Do 48 hodin bude Tvůj účet aktivován. Těšíme se na Tebe!

Benefity Uniqway

O nic se nemusíš starat. Tankuješ zdarma přes CCS kartu v ČR, kterou nalezneš v přihrádce auta a pin k ní v aplikaci. Elektrická auta nabíjíš zdarma přes čip, který je v přihrádce auta. Každé naše auto má dalniční známku. Auta pravidelně servisujeme, čistíme a desinfikujeme. V případě jakýchkoliv potíží jsme pro Tebe k dispozici 24/7 na naší infolince +420 222 266 244. Uniqway auta jsou havarijně pojištěna a spoluúčast činí 1% způsobené škody, minimálně však 1 000 Kč. V případě nehody nás hned kontaktuj a vše spolu vyřešíme.

ŠKODA ENYAQ iV

Máme ve flotile novou plně elektrickou ŠKODA ENYAQ iV! Na základě soutěže dostala jméno Právník. Vyzkoušej ji i s jejími funkcionalitami: cool infotainment, asistovaná jízda 2.0, adaptivní Matrix LED světla, adaptivní podvozek a další. Zapni si klimatizaci a zažij s Právníkem elektrizující svezení. Přemýšlíš, kam vyrazit? Projdi si naše tipy zde na stránce.

Vozidlo do zahraničí

S Uniqway můžeš vyjet i za hranice. Stačí 48 hodin předem zavolat na naši infolinku +420 222 266 244 nebo napsat na info@uniqway.cz. Na svou cestu dostaneš i UTA kartu, abys mohl tankovat zdarma i v zahraničí. Máme pro Tebe i inspiraci na zahraniční výlety, prozkoumej naše stránky.

Projel by ses na kole?

K Uniqway autu Ti zdarma půjčíme i držák na kola! Můžeš tak vyrazit na nějakou krásnou cyklostezku. Auto i držákem na kola pro Tebe nachystáme a ty můžeš bezstarostně vyrazit. Stačí zavolat na naši infolinku +420 222 266 244 nebo napsat na info@uniqway.cz 48 hodin předem.